Novinky
Nejnovější informace o dění z našeho zvířecího krematoria
a kočiček, kteří se ztratili, bylo na Vánoce se svými majiteli. Sami totiž víme, jaké to je, když bohužel navždy ztratíte svého milovaného pejska či kočičku. Tak ať jsou ti, kteří se stále hledají, nalezeni a jsme na Vánoce všichni spolu. Jsme tu pro ty, kteří nás milovali.
Více o Psím detektivovi na: www.psidetektiv.cz
V září jsme se zúčastnili spousty akcí. První zastávka 13. září byl Psí den v Plzni v Borském parku, kde se za námi zastavilo spoustu milých lidí a nechyběla ani hlavní vystavující, Fidorka.
Pak jsme 21. září zamířili do pražské Stromovky na Běh pro útulky a týraná zvířátka. Běhat jsme sice kvůli naší Fergince (francouzská buldočka naší nové Kačky) nešli, ale vycházkový okruh mezi stánky jsme poctivě prošli a hlavně jsme nakoupili různé produkty na podporu útulků. Jsme moc rádi, že jsme mohli být součástí a že se povedlo vybrat tolik peněz na opuštěná a týraná zvířátka.
Akce jsme zakončili v Děčíně na agility závodech 28. září s Luckou a její smečkou z Ústí, kde bylo skvělé počasí a pejsci předváděli parádní výkony.
Všechny akce se skvěle vydařily a my moc děkujeme každému, kdo se za námi přišel podívat.
Dnes 26. srpna slavíme mezinárodní den pejsků, kteří nás provázejí životem každý den, i ty, na které už vzpomínáme jen v srdíčku. Jsou to oni, kdo nás učí lásce beze slov, radosti z maličkostí a věrnosti až do poslední chvíle. Obejměte dnes své chlupaté parťáky, pohlaďte je nebo jim dejte pamlsek navíc. A na ty, kteří už s námi nejsou, zavzpomínejme s láskou a vděkem. Protože každý pejsek, který prošel naším životem, v něm zůstává navždy.
Jsme tu pro ty, kteří nás milovali
Rozloučení se zvířátkem může být bolestivé – ale zároveň plné klidu, lásky a vděku.
V tomhle krásně napsaném článku najdete slova, která vystihují, co pro mnohé znamená důstojné rozloučení a proč na způsobu, jak se loučíme, záleží.
Děkujeme za citlivý pohled, který si zaslouží být sdílen dál.
Přečíst si ho můžete zde:
https://medium.seznam.cz/clanek/frau-stepanka-navstivila-jsem-zvireci-krematorium-bylo-to-silne-a-plne-lasky-157176
Jsme tu pro ty, kteří nás milovali.❤️
V sobotu 10. června jsme nechyběli na akci Blesk tlapky pořádané Blesk Tlapky a ani déšť nás nezastavil.
I přes nepříznivé počasí byla atmosféra plná lásky ke zvířatům, sdílení příběhů a dobré energie.
Děkujeme všem, kteří se u nás zastavili, popovídali si s námi a zatočili si na kole štěstí pro náš nadační fond @protykterinasmilovali. Každý symbolický „penízek“ pomáhá příběhům, které si zaslouží skončit s láskou.
Jsme tu pro ty, kteří nás milovali.❤️