Kontakt

Adresa: Podnikatelská II 620 , 190 11 Praha 9 - Běchovice
800 122 122
Otevírací doba: NON-STOP
Napište nám


 

                 
Ing. Jan Šípek Ing. Jan Šimon Bc. Karolína Lafatová Karel Macura Bevinka Dexík
 Spolumajitel  Spolumajitel  Manažerka krematoria  Kremační specialista  Vítací blázen  Štěkající hlídač
 Poslat email  Poslat email  Poslat email  Poslat email  Poslat email  Poslat email

Krematorium zvířat Praha je první a jediné zvířecí krematorium přímo v Praze. V našem krematoriu naleznete vše na jednom místě- obřadní síň, chladicí box, kremační pec, kanceláře a celé zázemí.

Chcete vidět, jak to u nás vypadá? Přijďte se podívat. Rádi Vám vše ukážeme.

MHD
Vystupte na zastávce autobusu 209, 221 nebo 222 na zastávce Nad Běchovicemi (pozor - jedná se o zastávku na znamení). Jděte po chodníku v ulici Podnikatelská - po levé straně uvidíte červenou budovu. Jděte kolem této budovy a hned za ní se dejte do leva. Dojdete na betonové parkoviště a panelovou cestu - jděte po této cestě a za chvilku jste u nás.

   

AUTEM
Od Běchovic - jeďte rovně po ulici Mladých Běchovic, projeďte viaduktem a jeďte rovně. Za chvíli přijedete na křižovaktu, kdy vlevo je vjezd do areálu - jeďte opět rovně. Po nějaké době uvidíte další odbočku vlevo do areálu (uprostřed odbočky je zastávka BUS) - zde odbočte vlevo a vjeďte do areálu. Po levé straně uvidíte červenou budovu. Jeďte kolem této budovy a hned za ní se dejte do leva. Dojedete na betonové parkoviště a panelovou cestu - jeďte po této cestě a za chvilku jste u nás. 

Od Horních Počernic - jeďte rovně po ulici Mladých Běchovic až uvidíte vpravo vjezd do areálu (uprostřed odbočky je zastávka BUS) - zde odbočte vpravo a vjeďte do areálu. Po levé straně uvidíte červenou budovu. Jeďte kolem této budovy a hned za ní se dejte do leva. Dojedete na betonové parkoviště a panelovou cestu - jeďte po této cestě a za chvilku jste u nás.

Provozovatelem krematoria je společnost Šimon & Šípek s.r.o., Chudoplesy 115, 294 28 Chotětov, IČ 28908601

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.