Kontakt

Adresa: Podnikatelská II 620 , 190 11 Praha 9 - Běchovice
800 122 122
Otevírací doba: NON-STOP
Napište nám


Krematorium zvířat Praha je první a jediné zvířecí krematorium přímo v Praze. V našem krematoriu naleznete vše na jednom místě- obřadní síň, chladicí box, kremační pec, kanceláře a celé zázemí.

Chcete vidět, jak to u nás vypadá? Přijďte se podívat. Rádi Vám vše ukážeme.

MHD
Vystupte na zastávce autobusu 209, 221 nebo 222 na zastávce Nad Běchovicemi (pozor - jedná se o zastávku na znamení). Jděte po chodníku v ulici Podnikatelská - po levé straně uvidíte červenou budovu. Jděte kolem této budovy a hned za ní se dejte do leva. Dojdete na betonové parkoviště a štěrkovou cestu - jděte po této cestě a za chvilku jste u nás.

   

AUTEM
Od Běchovic - jeďte rovně po ulici Mladých Běchovic, projeďte viaduktem a jeďte rovně. Za chvíli přijedete na křižovaktu, kdy vlevo je vjezd do areálu - jeďte opět rovně. Po nějaké době uvidíte další odbočku vlevo do areálu (uprostřed odbočky je zastávka BUS) - zde odbočte vlevo a vjeďte do areálu. Po levé straně uvidíte červenou budovu. Jeďte kolem této budovy a hned za ní se dejte do leva. Dojedete na betonové parkoviště a štěrkovou cestu - jeďte po této cestě a za chvilku jste u nás. 

Od Horních Počernic - jeďte rovně po ulici Mladých Běchovic až uvidíte vpravo vjezd do areálu (uprostřed odbočky je zastávka BUS) - zde odbočte vpravo a vjeďte do areálu. Po levé straně uvidíte červenou budovu. Jeďte kolem této budovy a hned za ní se dejte do leva. Dojedete na betonové parkoviště a štěrkovou cestu - jeďte po této cestě a za chvilku jste u nás.

Provozovatelem krematoria je společnost Šimon & Šípek s.r.o., Chudoplesy 115, 294 28 Chotětov, IČ 28908601

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.