Kontakt

Adresa: Podnikatelská II 620, 190 11 Praha 9 - Běchovice
800 122 122
Otevírací doba: po-pá 9 - 18h, příjem zvířátek NON-STOP
Napište nám


Souhlasím se zpracování osobních údajů.

Krematorium zvířat Praha je první a jediné zvířecí krematorium přímo v Praze. V našem krematoriu naleznete vše na jednom místě a v moderním prostředí - obřadní síň, chladicí box, kremační pec, kanceláře a celé zázemí.

Jsme vám k dispozici 24h denně 7 dní v týdnu. Každý pracovní den jsme v krematoriu od 9 - 18h a poté je pro vás připravena naše pohotovost - zvířátko tak můžete přivézt i v noci. Může se však stát, že budeme zrovna na cestě pro jiného pejska či kočičku a tak je vždy lepší zavolat na naší bezplatnou linku 800 122 122 a domluvit si předání zvířatka.

Chcete vidět, jak to u nás vypadá? Přijďte se podívat. Rádi Vám vše ukážeme.

MHD
Vystupte na zastávce autobusu 209, nebo 221  na zastávce Nad Běchovicemi (pozor - jedná se o zastávku na znamení). Jděte po chodníku v ulici Podnikatelská - po levé straně uvidíte červenou budovu. Jděte kolem této budovy a hned za ní se dejte do leva. Dojdete na betonové parkoviště a štěrkovou cestu - jděte po této cestě a za chvilku jste u nás.

 

NAŠE POBOČKY
Plzeňský kraj   -  Kremace zvířat Plzeň
Ústecký kraj     -  Kremace zvířat Ústí nad Labem
Jihočeský kraj  -  Kremace zvířat České Budějovice

 

   
 Budova Krematoria zvířat Praha

 Recepce zvířecího krematoria v Praze

Kancelář naší pobočky v Plzni

Kremace zvířat Plzeň

Kancelář naší pobočky v Ústí nad Labem

Kremace zvířat Ústí

Kancelář naší pobočky v Českých Budějovicích

Kremace zvířat Budějovice

 

Provozovatelem krematoria je společnost Šimon & Šípek s.r.o., Podnikatelská II 620, 190 11 Praha 9 Běchovice, IČ: 28908601

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.