Novinky
Nejnovější informace o dění z našeho zvířecího krematoria
emotivním zážitkem. Radost pejsků z pohlazení a dárečků se mísila s naší touhou vzít si je všechny domů a dát jim pevné zázemí a lásku, kterou všichni tolik potřebují.
Tento azyl slouží převážně pro týrané pejsky a nežijí zde v kotcích, jako v jiných útulcích, ale pobíhající si po baráčku a dvorku na volno, za dohledu paní správcové, která se o ně 24 hodin, 7 dní v týdnu stará.
Na některé fotky z naší návštěvy a radosti pejsků se můžete podívat níže.
Otevřeli jsme pro Vás novou pobočku v Karlových Varech, abychom Vám mohli být nablízku i v dalším kraji v situacích, kdy nás potřebujete.
Vánoce jsou časem klidu, blízkosti a tichých přání. Časem, kdy myslíme nejen na sebe, ale i na ty, kteří zůstávají v našem srdci napořád.
Listopad je časem, kdy vzpomínky mluví tiše, ale o to silněji. I letos jsme během Dušiček otevřeli Krematorium zvířat Praha všem, kteří chtěli přijít zavzpomínat na své mazlíčky, zapálit svíčku a být na chvíli spolu.
V říjnu jsme se v rámci charitativní sbírky Den zvířat opět finančně zapojili na podporu útulků, které se každý den starají o zvířátka v nouzi. Víme, že jejich práce není jednoduchá. Je náročná, často nevděčná – a přesto má obrovský smysl. ❤️